Programátor Java (J2EE)

Na nově zakládanou pobočku v Uherském Hradišti.

Náplň práce:

Vývoj webových aplikací v prostředí Java (J2EE).

Rozvoj a údržba rozsáhlých stávajících firemních produktů.

Podílení se na analýze a návrhu řešení

Vývoj nových aplikací

Požadujeme:

Praktická zkušenost s prací v programovacím jazyce Java.

Zkušenost s tvorbou webových aplikací v prostředí Java (J2EE)

Znalost JSF, Javascript

Další webové technologie výhodou

Nabízíme:

Zajímavou práci s přímou vazbou na zákaznické požadavky

Zapojení do týmu zkušených programátorů

Podílení se na rozvoji rozsáhlých firemních systémů používaných pro správu sítí utilitními společnostmi

Přístup k nejnovějším technologiím s možností jejich aplikací do stávájících produktů

Spolupráce s dalšími vývojáři z oblasti desktop a mobilních aplikací

Flexibilní pracovní dobu s případnou možností práce z domu

Firemní benefity (jazykové kurzy, stravenky)

finanční bonusy na základě úspěšnosti realizovaných prací.

Nástup možný ihned.