GIS a provozní systémy
Komplexní řešení pro utilitní společnosti
Mobilní GIS GEOMSmart
Nová verze kapesního GIS
Aplikace pro města a úřady
Moderní komunikace s občany
GIS a TIS na všech platformách
Provozní systémy na počítači, v tabletu i telefonu
Customizace a nasazení produktů ESRI
Profesionální řešení GIS
Mobilní turistický audio průvodce
Moderní prezentace památek a zajímavosti Vašeho regionu

Produkty

Vyrábíme a nasazujeme desktopové, webové a mobilní komponenty řady GEOM®. Naše produkty zahrnují GIS, mapové portály, aplikace na podporu provozu a údržby infrastruktury nebo analytické systémy pro práci s velkými objemy dat.

Služby

Programujeme. Realizujeme malé i velké projekty nasazení informačních systémů. A věnujeme se také vytváření analýz, studií a strategií ITC projektů. 

Řešení

Zákazníkům dokážeme dodat komplexní řešení. Vlastní i řešení třetích stran. Naší specializací jsou utilitní společnosti, průmyslové podniky, města a obce.


Co Vám nabízíme?

10 let na trhu informačních technologií!

Resp

Utilitní společnosti

Pro zákazníky z řad správců sítí máme připravené komplexní řešení, pokrývající procesy správy a údržby provozovaných inženýrských sítí. 

 

Průmysl a výroba

V oblasti průmyslu se zaměřujeme na informační systémy průmyslových areálu s využitím mapy. Včetně správy budov. Naší silnou stránkou jsou také aplikace podporující řízení výroby se zaměřením na analýzu dat z různých datových zdrojů.

Obce a města

Kromě mapových portálů dodáváme obcím a městům mobilní aplikace - mobilní turistické průvodce a informační systémy pro komunikaci mezi občany a radnicí.


Partneři